Kushi e paditi për shpifje, Gjykata shpall të pafajshme Albana Vokshin

Kushi e paditi për shpifje, Gjykata shpall të pafajshme Albana Vokshin

11:59, 09/12/2022
A+ Aa A-

Deputetja e PD Albana Vokshi ka fituar gjyqin me ministren e Arsimit Evis Kushi, pas padisë së kësaj të fundit për shpifje.7:55

Në një dalje për mediat , Vokshi tha se ky është një lajm i mirë dhe se drejtësia ka qenë në presion. Ndërkohë Vokshi i kërkoi Kushit që të dorëhiqet nga pozocioni i saj pasi ka degraduar arsimin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco