Lajmi i fundit

Ekonomi Plus me Klaudja Karabollin/ Amnisti fiskale deri në 2 mln euro

President Meta: The President’s Office is a castle besieged by the most treacherous creatures of this country

President Meta: The President’s Office is a castle besieged by the most treacherous creatures of this country

12:15, 21/05/2022
A+ Aa A-

Albanian President Ilir Meta promised his Office will stand as a castle against authoritarianism till July 24 when his term in office expires.

“I keep my promises. I said this institution will remain, till July 24, a castle and it did. It has been a castle besieged by the most treacherous creatures of this country, but in certain moments the people responded to the call and made them withdraw albeit temporarily from their intentions”, Meta told media reports in a press conference today.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

DEMOKRATI I BAZES21/05/2022 16:41

MBRETERIA E EDVIN KRISTAQ RAMES PO MERR FORMEN ME TE SHEMTUAR QE KA PATUR SHQIPERIA NE HISTORINE E VETE!! ME PAK FJALE, NESE VAZHDONI TE HANI MUTIN SOROSIAN TE RAMES, BARIN SOROSIAN TE KIMETES, LETRAT HIGJENIKO-SOROSIANE TE BLINKEN DHE DASH PER "NON-GRATEN", BRAVAT E LULMUTIT, ALIBASHES DHE ALIBARDHIT DHE NESE LANI FYTYREN ME SHURREN E "BALLKANIT TE HAPUR" TE SANDRIT TE SERBISE, HAPJEN E NEGOCIATAVE DHE ANTARESIMIN NE BE TA SHIHNI ME TELESKOP!!!! VAZHDONI DHE VOTOJENI NARKOBANDEN-KRIMONALO SOROSIANE RAMA-KIM!!! FAJET I KA SALIU!! PERIUDHEN E QEVERISJES SE SALIUT MBAJENI MEND SA TE JENI GJALLE!! DONI APO NUK DONI TA KUPTONI APO TE BENI SIKUR NUK E KUPTONI DHE NUK SHIKONI E DEGJONI, ASAJ PERIUDHE T'I MERRNI TE KEQEN!! KENI QE TE GJITHE EDHE SOT E KESAJ DITE ATO RROGA, ATO PENSIONE, ATO PAGESA NDIHMASH QE U LA SALIU NE 2013, NDERKOHE QE TE GJITHE CMIMET JANE 2-3 FISHUAR, APO JO??? PER DINJITETIN AS QE BEHET FJALE, POR SA LEKE TE KANE MBETUR NE XHEP TY O SHQIPTAR QE PUNON DHE JETON ME PUNE TE NDERSHME???? APO NUK KENI ASNJE QINDARKE???!!!!

Shto koment

Denonco