VIDEO/ Qeveria sillet kot në ajër me helikopter, asnjë ndihmë për mijëra shqiptarë të bllokuar

VIDEO/ Qeveria sillet kot në ajër me helikopter, asnjë ndihmë për mijëra shqiptarë të bllokuar

19:03, 14/08/2020

Qeveria Rama vazhdon shown me shqiptarët.

Siç shikohet edhe nga pamjet, qeveria sillet kot në ajër me helikopter, ndërsa mijëra shqiptarë janë bllokuar prej orësh të tëra në tokë për shkak të kushteve që ka vendosur pala greke për kalimin e kufirit.

Ndërkohë që qytetarët e bllokuar kanë nevojë për ndihma konkrete dhe që jo dikush ti monitorojë nga ajri.

 

 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco