Berisha: Rama si Ajetollah Komeini i Iranit, ja si i përgjigjet skizoidi qytetares

Berisha: Rama si Ajetollah Komeini i Iranit, ja si i përgjigjet skizoidi qytetares

21:49, 08/04/2020

Ish-kryeministri Berisha, dënon gjuhën që Rama përdor ndaj qytetarëve, ku tani së fundmi pas çdo kritike ka filluar të sillet me ta si Lider Suprem që u ka jetën në dorë.

Berisha ka marrë shkas nga përgjigja që Rama i ka dhënë një komentueseje të cilët i shkruan se jetën e ka nga ai pasi do kishte shkuar në botën tjetër.

'Jetën e ke nga unë”
Lexoni pergjegjen qe skizoidi i jep qytetares!

Ekzakt këte gjë u thotë iranianëve Ajetullah Khomeini! sb-shkruan Berisha që poston më poshtë edhe komunikimin aspak normal midis Ramës dhe komentueses që thjesht po e pyet përse del pa maskë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco