INCIDENTI/ Deputeti i Kuvendit të Shqipërisë kacafytet në rrugë me qytetarin

INCIDENTI/ Deputeti i Kuvendit të Shqipërisë kacafytet në rrugë me qytetarin

14:48, 13/09/2019

Deputeti i opozitës së re Ervis Meco është konfliktuar gjatë ditës me një qytetar incident që ka ndodhur në afërsi të 21 Dhjetorit

Burimet për syri.net në vendngjarje raportojnë se deputeti i Vlorës, i futur në kuvend pas djegies së mandateve ka replikuar ashpër me një qytetar duke perdorur fjalet "nuk me bën dot presion dhe nuk me kërkon mua llogari ti”

Duke parë situatën e tensionuar disa patrulla të grupeve “Shqiponja” siç vihet re në videon e siguruar eksluzivisht nga syri.net.

Kanë mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes për të shmangur përshkallëzimin e situatës

Nuk dihen ende rrethanat në të cilat ka ndodhur konflikti mes deputetit Meco dhe qytetarit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

vera16/09/2019 11:33

ha haaa,demokrati i Rames, s,ka si te kete fytyre me te mire se Rama?!

t13/09/2019 16:51

Akoma nuk e kane kuptuar keta depuleshet e rinj opozitare se jane futur ne kategorine e miserableve

Shto koment

Denonco