FOTO/ 'Ta gëzoni çmimin e ri të naftës', rrjeti shigjeton Ramën, Spiropalin dhe Ahmetajn

FOTO/ 'Ta gëzoni çmimin e ri të naftës', rrjeti shigjeton Ramën, Spiropalin dhe Ahmetajn

17:30, 15/07/2019

Pas pr/ligjit të qeverisë për rritur çmimin e karburantit, pavarësisht se Shqipëria ka aktualisht çmimet më të larta në rajon dhe Europë, në rrjetet sociale po qarkullojnë meme të ndryshme që tallin drejtues të mazhorancës.

Personazhe të tyre janë kryeministri Rama, ish ministri Arben Ahmetaj dhe ministrja Elisa Spiropali, të cilët me deklaratat e tyre janë bërë objekt humori për qytetarët.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco