FOTO/ Fatos Nano: Jam bërë pishman që ua solla, Rama ik!

FOTO/ Fatos Nano: Jam bërë pishman që ua solla, Rama ik!

21:40, 15/06/2019

Banorët e Unazës së re, të cilët vazhdojnë protestën e tyre të përmbrëmshme prej muajsh, sot kanë patur një vizitor special.

Po flasim për ish-kryeministrin Fatos Nano i cili ka kaluar në zonën ku protestohej bashkë me bashkëshorten e tij, Xhoanën, e cila ka qenë në drejtimin e automjetit.

Ja çfarë rrëfen Artan Manushaqe, aktivist i kauzës së banorëve të Unazës së Re:

Nano ndalon në Unazë dhe u thotë banorëve: S'ka Zot që ju prish juve banesat!!

Një banor me inicialet R.R i thotë: Na e bëre dhuratë Edi Ramën?

Nano: Jam bërë pishman para Zotit, dhe thotë Rama Ik, duke bërë edhe xhestin me gisht. .

Kujtojmë që ish kryeministri Fatos Nano është njeriu që rikthehu në Shqipëri Edi Ramën dhe e katapultoi atë në politikë. Por pendimin e tij për këtë veprim ai e ka shprehur disa herë, dhe vizita e sotme tek banorët e Astirit e përforcon këtë. /Syri.net

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

O POPULL!16/06/2019 00:55

Jemi popull Injorant! Pse rastesisht erdhi pikerisht Sot F Nano , mendon ti aa?! Ai ja dha Rames e Rama e ka piketue ate te ja ridorezoje§§§§ Kupto ti??§§

Ramazani15/06/2019 23:05

NANO, PER KETE QE KE BERE KE MALLKIMIN E SHQIPTAREVE, POR ME SHUME TE SOCIALISTEVE. KERKOJI FALJE PUBLIKE,QE TE LASH MEKATET TEK ZOTI.

Ramazani15/06/2019 23:05

NANO, PER KETE QE KE BERE KE MALLKIMIN E SHQIPTAREVE, POR ME SHUME TE SOCIALISTEVE. KERKOJI FALJE PUBLIKE,QE TE LASH MEKATET TEK ZOTI.

Ramazani15/06/2019 23:00

NANO, PER KETE QE KE BERE KE MALLKIMIN E SHQIPTAREVE, POR ME SHUME TE SOCIALISTEVE. KERKOJI FALJE PUBLIKE,QE TE LASH MEKATET TEK ZOTI.

Ramazani15/06/2019 22:59

NANO, PER KETE QE KE BERE KE MALLKIMIN E SHQIPTAREVE, POR ME SHUME TE SOCIALISTEVE. KERKOJI FALJE BUBLIKE,QE TE LASH MEKATET TEK ZOTI.

cuf dabjoni15/06/2019 22:03

duhet ta thote gjithe te verteten : "qé e urdheroi Ramiz Alia...sepse qe ne 1990 Rama ishte i perzgjedhur i Ramizit". "dhe per sa evro i la PS-né te "Princ Park-u" naten e fundit te Kongresit".

EF15/06/2019 21:51

Ptuuu o qelbesire muti...i pabese e tradhetare...ptuuuu...do te kthesh perseri salen ne pushtet

vera15/06/2019 21:44

me sh.vonese,por hajt ma ,ma mire vone se kurre.

Shto koment

Denonco