Meta reagon sërish: Shqiptarët kanë nevojë për ZGJEDHJE, jo për votime

Meta reagon sërish: Shqiptarët kanë nevojë për ZGJEDHJE, jo për votime

18:03, 11/06/2019

Presidenti i Republikës ka reaguar sërish pak minuta më parë në profilin e tij në facebook, duke përcjellë edhe njëherë i qartë vendimin e tij për shtyrjen e zgjedhjeve të datës 30 qershor/

‘Shqiptarët kanë nevojë për ZGJEDHJE, jo për votime!’, ndërkohë që Meta mban në dorë Kushtetutën e Shqipërisë.

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Cimi11/06/2019 19:30

EF: Ermonela Felaj i vuni kapakun, do shkarkohet....me firmen e burrit t'saj..

EF11/06/2019 18:07

Eshte vendosur shkrarkimi i tij. Ka marre dhe aprovimin e nderkombetareve. Aprovohet nga Gj.K ne mes korriku. Ne vend te tij do vij nje femer

Shto koment

Denonco