FOTO/ 'Turku na mundi se kishim Skënderbeun pa qejf'/ Gallatë me humbjen e Kombëtares

FOTO/ 'Turku na mundi se kishim Skënderbeun pa qejf'/ Gallatë me humbjen e Kombëtares

23:15, 22/03/2019

Menjëherë pas përfundimit të ndeshjes Shqipëri-Turqi, e mbyllur me fitoren e pastër 0-2 të miqve, në rrjetet sociale po qarkullojnë meme që tallen me situatën në kombëtaren tonë.

Por përveç teknikut Cristian Panucci, që është vënë nën shënjestër nga tifozët, personazhë të memeve janë bërë edhe politikanët.

Dhe ku ka meme nuk mund të mungonte as ministrja për marrëdhëniet me parlamentin, Elisa Spiropali.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment