VIDEO/ Presidenti Meta injoron deputetin: Kush është Taulant Balla?

VIDEO/ Presidenti Meta injoron deputetin: Kush është Taulant Balla?

13:28, 16/01/2019

Presidenti Ilir Meta ka reaguar pas deklaratave të Taulant Ballës, i cili u shpreh nga Elbasani se tha se deri në ‘orën 17 Meta do ti ketë dhënë fund një historie të pakuptimtë që në të gjitha ministritë të vijojë puna’.

Gjatë një takimi të organizuar nga Universiteti Katolik ‘Zonja e Këshillit të Mirë’, Meta u është përgjigjur interesit të gazetarëve për deklaratat e Ballës, ku u shpreh me ironi se: ‘Kush është Balla, Kryetari i Këshillit të Sigurimit?’, duke e injoruar atë.

Ndërkohë për sa i përket dekretimit të kryeministrit Edi Rama si ministër i Jashtëm, Meta po ashtu është përgjigjur shkurt duke deklaruar se ‘Kushtetuta është mbi të gjitha’.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

nenemoj17/01/2019 08:50

po taulanti hapi e-mail ? se kur keta te partise socialisto-rilindase hapin e-mail bejne mbledhje ne kuvend vetem per te dal e per ta bere te madhe " qe sot e tutje mund te me dergoni e-mail" hahahahahahahahahahahahaha

gramoz16/01/2019 15:45

Tualet palla eshte nari i librazhdit me motren mesimore seksi, dhe vet eshte gojorja e edvin qenefit.

Xoni16/01/2019 14:01

Eshte ai mer skraparo, qe pas takimit me përfaqësuesit e BE te sallat e Pallatit te Kongreseve duke zbritur shkallet ti e gjemoje nga prapa duke i thirrurr "Taulant, Taulant ...!!! Dhe U fute ne nje makine me Taulantin dhe kyshedi se ku shkuat". Pastaj pas atij takimi ti u bere presidont dhe ja ku jemi sot .....

Shto koment

Denonco