Lajmi i fundit

ÇIM PEKA LIVE/ Ku ndryshon PDK-ja e Thaçit me PDK-në e Krasniqit

Zhvatja me call centerat, Bushkolaj: Ka pasur dekonspirim, sa herë vinin në Shqipëri policia spanjolle këto biznese gjendeshin të mbyllura

Zhvatja me call centerat, Bushkolaj: Ka pasur dekonspirim, sa herë vinin në Shqipëri policia spanjolle këto biznese gjendeshin të mbyllura

08:48, 21/09/2023
A+ Aa A-

Elkier Bushkolaj - Gazetar Syri TV i ftuar në emisionin "Ora e Betit" foli për mashtrimet me call centerat dhe rastin e Josifit. Bushkolaj tha se operacioni ka pasur dekonspirim.

"Ka pasur dekonspirim. Kanë qenë vetë autoritet spnajolle që kanë dalë në terren për kapjen e këtyre personave. Sa herë që vinin policia spanjolle e Gjermane këto call center gjendeshin të mbyllura.Një seli ka qenë pranë prokurorisë. Një gruaje nga Spanja i morën rreth 800 mijë euro", tha ndër të tjera Bushkolaj.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco