Bie nga kati i pestë, humb jetën 56 vjeçari në Fier

Bie nga kati i pestë, humb jetën 56 vjeçari në Fier

12:22, 02/03/2021
A+ Aa A-

Një ngjarje e rëdnë është shnura në fier këtë paradite.

“Dyshohet se është vetëhedhur nga kati i pestë i pallatit dhe ka ndërruar jetë shtetasi P. Sh., 56 vjeç, i cili vuante nga probleme të shëndetit mendor”.

Ja njoftimi i plotë i Policisë:

Fier

Informacion paraprak

Sot rreth orës 10:30, në lagjen "Kryengritja", Fier, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i pestë i pallatit dhe ka ndërruar jetë shtetasi P. Sh., 56 vjeç, i cili vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Grupi hetimor po kryen veprimet proceduriale për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco