Lajmi i fundit

LIVE/ 'Syri Digjital' me moderatorin Bled Marku

VIDEO/ Po lufton me kancerin, Shaqiri i bën një surprizë të madhe tifozit të tij

VIDEO/ Po lufton me kancerin, Shaqiri i bën një surprizë të madhe tifozit të tij

19:59, 11/08/2022

Rick është një tifoz i madh i Xherdan Shaqirit dhe ai kishte planifikuar ta shikonte në stadium ndeshjen e Chicago Fire. Mirëpo gjërat shkuan keq për të, për shkak se ishte diagnostifikuar me kancer dhe nuk mund të shkonte në stadium. Megjithatë, Shaqiri ia bëri ditën speciale atij.

iShaqiri i dërgoi një fanellë të nënshkruar nga vet ai, si dhe një video mesazh.

 


 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco