VIDEO/ Trofeu i Champions League mbërrin në ‘Stade de France’

VIDEO/ Trofeu i Champions League mbërrin në ‘Stade de France’

18:16, 28/05/2022

Edhe tre orë na ndajnë nga finalja e madhe e Champions League e cila do të fillojë në orën 21:00 mes Liverpoolit dhe Real Madrid.

Ekipet ndodhen aty, tifozët gjithashtu dhe tani është momenti i trofeut më të rëndësishem të UEFA-s.

Pas ekspozimit në qendër të Parisit në zonën e eventit, kupa u transportua drejt ‘State de France’.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco