Lajmi i fundit

Durrës, humb jetën nga rryma elektrike një 29-vjeçare

Tifozi pësoi arrest kardiak, futbollisti i Chelsea lajmëron arbitrin dhe i shpëton jetë

Tifozi pësoi arrest kardiak, futbollisti i Chelsea lajmëron arbitrin dhe i shpëton jetë

21:55, 01/12/2021

Një tifoz ka pësuar një arrest kardiak në fillimin e ndeshjes së Premier League.

Marcos Alonso ka njoftuar arbitrin për atë që po ndodhte në shkallët e stadiumit dhe ndeshja është ndërprerë.

Stafet mjekësore të dy ekipeve i kanë shkuar në ndihmë tifozit dhe kanë arritur ta stabilizojnë.

Dy ekipet janë kthyer në fushë pas 30 minutash.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco