VIDEO/ Armando Sadiku thyen mallkimin, realizon dopietë me Bolivarin

VIDEO/ Armando Sadiku thyen mallkimin, realizon dopietë me Bolivarin

08:36, 09/05/2021

Zhbllokohet më në fund Armando Sadiku! Bombëri shqiptar ka arritur të gjejë rrjetën në kampionat. 29-vjeçari duket se është ambientuar gradualisht me kampionatin e Bolivisë, teksa ka realizuar dopietë në sfidën ndaj San Jose.

Image

Sadiku realizoi dopietë në pjesën e parë. Fillimisht shqiptari zhbllokoi takimin në minutën e 22-të, ndërkohë që në fundin e pjesë së parë, shënoi edhe golin e dytë personal. Skuadra e Bolivarit, e mbylli pjesën e parë, me epërsinë 0-3. Ndërsa shifrat e krejt takimit u mbyllën me rezultatin e përgjithshëm 5-0 në favor të Bolivar.

 

 

 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco