Përplasja midis Ibrës dhe Lukakut, rrjeti ‘shpërthen’ në meme

Përplasja midis Ibrës dhe Lukakut, rrjeti ‘shpërthen’ në meme

11:19, 27/01/2021

Milani fitoi pjesën e parë 1-0 në përballjen ndaj Interit në çerekfinalen e Kupës së Italisë.

Derbi “della Madonnina” u shoqërua me tension për shkak të sherrit mes Lukakut dhe Ibrahimovicit.

Në momentin kur mori faull Lukaku iu drejtua Ibrës: "Mos më qesh në fytyrë".

Kaq ka mjaftuar që të shpërthejnë akuzat mes njëri-tjetrit.

Dhe nisur nga kjo ditën e djeshme rrjeti ka shpërthyer në meme sicc mund ti shihni mëposhtë:

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco