VIDEO/ Zhbllokohet sfida, Atalanta kalon në avantazh ndaj Milanit

VIDEO/ Zhbllokohet sfida, Atalanta kalon në avantazh ndaj Milanit

18:32, 23/01/2021

Atalanta ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Milanit, e vlefshme për javën e 19-të në Serie-A.

Në minutën e 27” ishte Romero ai i cili shënoi me kokë për bergamaskët, pas një krosimi nga këndi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco