Skandaloze/ 'Kulla e Kristaq Ramës çan në dysh fushën e ‘Air Albania’'

Skandaloze/ 'Kulla e Kristaq Ramës çan në dysh fushën e ‘Air Albania’'

20:32, 04/12/2020

Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar kushtet skandaloze në stadiumin “Air Albania”, e cila i ka kushtuar dhjetra miliona euro taksapaguesve shqiptarë.

Berisha publikon mesazhin denoncues të qytetarit ku thekson se çarja e madhe është për shkak të Kullës në stadium.

“Kulla Kristaq Rama çan në dysh fushën e 'Air Albania'.

Ja ku përfundojnë dhjetëra milionë euro! Krim!

Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital! sb

Pershendetje dr. kjo eshte fusha e Air Albania qe kemi paguar miliona nga taksat tona. Ekspertet me thone se fusha pesoi nje çarje te madhe per shkak te kulles se kryeministrit, te cilen nuk e mban bazamenti”, shkruan Sali Berisha.

  © SYRI.net

  Lexo edhe:

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

  Komentet

  eri_elb05/12/2020 08:22

  Qenka bere fusha 101 m.......

  Renci04/12/2020 22:39

  Do zoti i madh

  Shto koment

  Denonco