VIDEO/ Sane realizon golin e parë me fanellën e Bayern

VIDEO/ Sane realizon golin e parë me fanellën e Bayern

22:16, 18/09/2020

Po luhet në këto ndeshje ndeshja midis Bayern Munich dhe Schalke-s, e vlefshme për javën e parë në Bundesliga.

Bavarezët po fitojnë më rezultatin e thellë 8-0, ku një nga golat u realizua nga i sapoardhuri në këtë merkato, Leroy Sane.

Ish-futbollisti i Manchester City-t mori një asist nga Kimmich dhe pas një sprinti doli i vetëm përballë portierit, nga ku edhe nuk gaboi.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco