Barcelona - Atletico Madrid, ja si rreshtohen skuadrat

Barcelona - Atletico Madrid, ja si rreshtohen skuadrat

21:09, 30/06/2020

Java e 33-të e La Ligas rezervon një sfidë vendimtare për titullin kampion.

Përballë Atletico Madrid, Barcelonës nuk i lejohet të bëjë asnjë gabim.

Blaugranët janë dy pikë pas Real Madrid në renditjen e kampionatit spanjoll dhe nga kjo sfidë duhet të dalin me tri pikë.

Ndeshja fillon në orën 22:00

Më poshtë keni formacionet zyrtare  për të dy skuadrat:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco