VIDEO/ Karantina nxjerr në pah talentin e fshehur të Alvaro Recob-as, dedikim për miqtë Italian

VIDEO/ Karantina nxjerr në pah talentin e fshehur të Alvaro Recob-as, dedikim për miqtë Italian

21:12, 03/04/2020

Ish-futbollisti i Interit për shumë vite me radhë, Alvaro Recoba na ka zbuluar një talent të fshehur.

Uruguaiani ka postuar në Instagram një video, ku shfaqet duke kënduar këngën e Adriano Çelentanos “Il ragazzo della via Gluck”, që ia dedikonte miqve të tij italiane në këto kohë të vështira të pandemisë së Koronavirusit.

44 vjeçari, një nga më të përkëdhelurit e ish-presidentit zikaltër, Massimo Morati, me modesti thotë që nuk ka zë për këngëtar, por në të vërtetë intepretimi i tij është për t’u duartrokitur.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco