VIDEO/ Gabon Ter Stegen, Real Sociedad barazon rezultatin

VIDEO/ Gabon Ter Stegen, Real Sociedad barazon rezultatin

17:22, 14/12/2019

Real Sociedad nuk dorëzohet dhe shënon golin e barazimit 2-2 në sfidën kundër Barcelonës.

Në minutën e 62’ Ter Stegen gaboi duke grushtuar topin i cili përfundoi në këmbët e Alexander Isak që nuk e kishte të vështirë ta dërgonte drejt rrjetës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco