VIDEO/ Duelon sot ndaj Ruiz, Joshua merr një urim special nga Cristiano Ronaldo

VIDEO/ Duelon sot ndaj Ruiz, Joshua merr një urim special nga Cristiano Ronaldo

12:54, 07/12/2019

Mbrëmjen e sotme në orën 22:00, Anthony Joshua dhe Andy Ruiz do të kontestojnë titullin e botës në peshat e rënda në boks, në meçin që zhvillohet në Arabinë Saudie.

Përpara kësaj sfide, Anthony Joshua ka marrë një urim special nga Cristiano Ronaldo.

“Ylli” portugez i ka uruar fat boksierit anglez, i cili pritet të ketë një ndeshje të vështirë ndaj Ruiz.

 

 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco