FOTO/ Milan-Leçe, notat e lojtarëve

FOTO/ Milan-Leçe, notat e lojtarëve

23:06, 20/10/2019

Milani nuk ka shkuar më shumë se barazimi 2-2 në shtëpi përballë Leçes, në debutimin e trajnerit Stefano Pioli.

Një supergol i Kalderonit në minutën e 92-të ka tronditur kuqezinjtë, të cilët e dominuan lojën, por fati duket se nuk ishte me ta në këtë përballje.

Çalhanoglu dhe Piatek shënuan për kuqezinjtë, ndërsa Babakar me penallti dhe Kalderon në minutën e 92-të barazuan për Leçen.

Më poshtë mund të shihni notat e lojtarëve të të dy ekipeve.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco