VIDEO/ Liverpul e mbyll në avantazh pjesën e parë, Mane realizon një super gol

VIDEO/ Liverpul e mbyll në avantazh pjesën e parë, Mane realizon një super gol

16:59, 17/08/2019

Liverpul e ka mbyllur pjesën e parë në epërsi ndaj Southampton, e cila po zhvillohet në stadiumin St Mary’s.

Sauthmptoni zhvilloi një ndeshje shumë të mirë, duke qenë në disa momente edhe më mirë se skuadra e Klop.

Por disa momente para përfundimit të pjesës së parë, Sadio Mane e shënoi një gol për t’i dhënë epërsinë minimale skuadrës së Liverpul.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco