Ja kundërshtari i Liverpoolit të Shaqirit në Champions

Ja kundërshtari i Liverpoolit të Shaqirit në Champions

12:02, 15/03/2019

Në Nyon të Zvicrës sapo është hedhur shorti për fazën çerekfinale të Champions Leagues.

Liverpooli i Xherdan Shaqirit do të përballet me Porto, shkruan SYRI.net.

Kujtojmë se më 9 dhe 10 prill zhvillohen ndeshjet e para në çerekfinale, ndërsa ato të kthimit pas një jave më 16 dhe 17 prill.

Kompeticioni më i rëndësishëm evropian ka hyrë në fazën më interesante pasi vetëm 4 skuadra do të synojnë biletën për në gjysmëfinale.

Ja çiftet çerekfinaliste:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment