FOTO/ Inter-Eintraht Frankfurt, formacionet zyrtare

FOTO/ Inter-Eintraht Frankfurt, formacionet zyrtare

20:22, 14/03/2019

Do të startojnë në orën 21:00, ndeshjet e vlefshme për raundin e 1/8-ve të Ligës së Europës.

E gjithë vëmendja është tek Interi dhe Arsenali, që do të tentojnë kualifikimin.

Zikaltrit barazuan në transfertë në sfidën e parë ndaj Frankfurtit, ndërkohë që “topçinjtë”, u mposhtën nga Renes me rezultatin 3-1.

Për sfidën e “San Siro”-s mes Interit dhe Eintrahtit të Frankfurtit janë publikuar formacionet zyrtare.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment