FOTO/ Messi është absolut, nota maksimale ndaj Lyon

FOTO/ Messi është absolut, nota maksimale ndaj Lyon

23:07, 13/03/2019

Barcelona fitoi me rezultatin  e thellë 5-1 në “Camp Nou” me Lyonin, duke u kualifikuar në çerekfinalet e Champions League, shkruan Syri.net.

Lionel Messi shënoi 2 gola, teksa dha edhe 2 asist për Pique dhe Dembele.

Me këtë paraqitje, argjentinasi u vlerësua maksimalisht, duke marrë notën 10.

Në tabelën e mëposhtme mund të shihni notat e lojtarëve të të dy ekipeve në sfidën Barcelona-Lyon.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco