VIDEO/ Shënohet tjetër gol në Chelsea – Man United

VIDEO/ Shënohet tjetër gol në Chelsea – Man United

21:20, 18/02/2019

Manchester United ka shënuar edhe golin e dytë në transfertë ndaj Chelseas të vlefshme për fazën e 1/8-ave në FA Cup.

Në minutën e 45’ ishte Pogba që shënoi me kokë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment