FOTO/ Juventus-Frosinone, notat që morën Ronaldo dhe Dybala

FOTO/ Juventus-Frosinone, notat që morën Ronaldo dhe Dybala

23:02, 15/02/2019

Juventusi fitoi me rezultatin e pastër 3-0 ndeshjen e javës së 24-t të Serie A kundër Frosinones, shkruan Syri.net.

Dybala dhe Bonucci shënuan në pjesën e parë, ndërsa Cristiano Ronaldo në minutën e 63-të i dha avantazhin e trefishtë bardhezinjve.

Ronaldo ishte më i miri i takimit, ndërsa më pas nuk mbeti as Dybala.

Në tabelën e mëposhtme mund të shihni notat e lojtarëve të kësaj sfide.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment