VIDEO/ Ronaldo shënon me kokë, protestojnë lojtarët e Milanit. Gjyqtari vendos...

VIDEO/ Ronaldo shënon me kokë, protestojnë lojtarët e Milanit. Gjyqtari vendos...

19:52, 16/01/2019

Juventusi dhe Milani po luajnë në Jeddah të Arabisë Saudite finalen e Superkupës së Italisë, shkruan Syri.net.

Pjesa e parë mbyllet pa gola, ndërsa në të dytën Ronaldo shënon me kokë në minutën e 61-të.

Lojtarët e Milanit protestojnë për pozicion jashtë loje, por arbitri e quan gol të rregullt dhe 1-0 për Juventusin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco