FOTO/ Formacioni me lojtarët më të mirë në vitin 2018

FOTO/ Formacioni me lojtarët më të mirë në vitin 2018

09:41, 01/01/2019

Më në fund është publikuar formacioni më i mirë për vitin 2018.

Pritja e gjatë ka mbaruar, pasi që ‘OncedeliKo’ ka publikuar formacionin e viti që lamë pas.

Tifozët e futbollit kanë votuar për lojtarët që e kanë merituar të jenë pjesë e formacionit më të mirë të vitit 2018.

Nëntëdhjetë e gjashtë emra ‘luftuan’ për një muaj rresht për të qenë pjesë e këtij formacioni, ku sigurisht nuk mungojnë dyshja Cristiano Ronaldo-Lionel Messi dhe fituesi i ‘Topit të Artë 2018’, Luka Modriç.

Mungesë e rëndësishme ajo e Salah, i cili ka humbur duelin me Eden Hazard të Chelsea.

Më poshtë mund ta shikoni formacionin e plotë për vitin 2018.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco