Notat e lojtarëve: Spal 0-0 Juventus

Notat e lojtarëve: Spal 0-0 Juventus

23:41, 17/03/2018

Pas plot 12 fitoreve më radhë në Serie A, Juventus më në fund është ndalur duke barazuar pa gola me Spalin.

“Whoscored” ka publikuar notat e lojtarëve të dy skuadrave.

Spal:

Image

Juventus:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>