Familjarët u çojnë ujë e bukë/ Pamje nga situata e rëndë tek Infektivi

Familjarët u çojnë ujë e bukë/ Pamje nga situata e rëndë tek Infektivi

14:10, 06/07/2020
A+ Aa A-

Bidona me ujë dhe qese me bukë.

Këto janë pamjet e sotme te spitali Infektiv, ku janë të shtruar 78 qytetarë të infektuar me koronavirus.

Familjarët vijnë pranë spitalit dhe kërkojnë që të kujdesen më shumë për të afërmit e tyre duke u sjellë ushqime dhe sende të tjera të përdorimit ditor.

Siç edhe duket nga pamjet, shtrimet e reja vazhdojnë të bëhen tek spitali.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco