Si nis java në vend? Njihuni me parashikimin e motit për nesër

Si nis java në vend? Njihuni me parashikimin e motit për nesër

23:27, 24/05/2020
A+ Aa A-

Parashikimi sipas IGJEUM

RESHJET

Sot pasdite (e diel, dt. 24) dhe nesër (e hënë, dt. 25) priten reshje të dobëta në shumicën e qarqeve të vendit (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark).

TEMPERATURAT

Nesër (e hënë, dt. 25) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 16 / 25°C

në vendet e ulëta: 14 / 26°C

në vendet malore: 9 / 22 °C

ERA

Sot pasdite (e diel, dt. 24) dhe nesër (e hënë, dt. 25), era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco