Keni plane për nesër/ Mësoni më parë çfarë ju rezervon moti

Keni plane për nesër/ Mësoni më parë çfarë ju rezervon moti

23:30, 25/10/2019

E shtunë, 26 tetor 2019. Parashikimi sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit – IGJEUM

RESHJET

Nesër (e shtunë dt.26) nuk priten reshje në të gjithë qarqet.

TEMPERATURAT

Nesër (e shtunë dt.26) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 13 / 26 °C

në vendet e ulëta: 12 / 25 °C

në vendet malore: 8 / 21 °C

ERA

Nesër (e shtunë dt.26) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco