Moti sot, e premte 25 tetor 2019 Syri i kaltër, Kaprré (Ndërlysë, Theth), tetor 2019

Moti sot, e premte 25 tetor 2019

06:54, 25/10/2019
25 Tetor 2019  moti do të jetë i kthjellët dhe vranësira deri mesatare në jug dhe Jugperëndim. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi maksimale 6 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 2 me lartësi vale 0,1- 0,3 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rënie të lehtë.

Temperaturat min dhe max: 

Zonat  malore  10/24°C 

Zonat e ulëta 10/28°C

Zonat bregdetare 14/27°C

RTSH/ Meteorologe: Rezarta Xhakollari

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco