Vjeshtë apo pranverë? Ja çfarë rezervon moti për nesër

Vjeshtë apo pranverë? Ja çfarë rezervon moti për nesër

23:36, 23/10/2019

E enjte, 24 tetor 2019. Parashikimi sipas IGJEUM

RESHJET

Nesër (e enjte dt.24) nuk priten reshje në të gjithë qarqet (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark).

TEMPERATURAT

Nesër (e enjte dt.24) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 14 / 25 °C

në vendet e ulëta: 13 / 27 °C

në vendet malore: 8 / 22 °C

ERA

Nesër (e enjte dt.24) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco