Çfarë rezervon moti për ditën e nesërme? Ky është parashikimi i IGJEUM

Çfarë rezervon moti për ditën e nesërme? Ky është parashikimi i IGJEUM

23:21, 16/08/2019

E shtunë, 17 gusht 2019

PARASHIKIMI SIPAS IGJEUM:

RESHJET

Nesër (e shtunë, dt.17) nuk priten reshje (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark).

TEMPERATURAT

Nesër (e shtunë, dt.17) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 19 / 30 °C

në vendet e ulëta: 18 / 32 °C

në vendet malore: 12 / 25 °C.

ERA

Nesër (e shtunë, dt.17) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco