Grupe elektriçistësh në bregdet për defektet, OSHEE: Ja ku t'i telefononi

Grupe elektriçistësh në bregdet për defektet, OSHEE: Ja ku t'i telefononi

14:37, 10/07/2019

Krahas masave tekniko-organizative për mbarëvajtjen e furnizimit gjatë sezonit turistik, OSHEE vendos në dispozicion të abonentëve numrat e kontaktit të grupeve të gadishmërise për zonat e bregdetit dhe dispeceritë e rajoneve përkatëse sipas hartës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco