Moti për ditën e sotme/ Një ditë e bukur për plazh

Moti për ditën e sotme/ Një ditë e bukur për plazh

08:15, 29/06/2019

Koha gjatë ditës së sotme do të jetë e kthjellët dhe temperaturat janë të latra.

Sipas Meteoalb, Shqipëria do të karakterizohet nga kthjellime në pjesën më të madhe të territorit shqiptar.

Temperaturat do të luhaten nga 13-36 gradë Celsius.

Era do të fryjë me një shpejtësi 30 km/h në drejtimin verilindor duke shkaktuar në det dallgëzim 2-3 ballë.  

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco