Parashikimi i motit për sot, e martë 5 shkurt 2019

Parashikimi i motit për sot, e martë 5 shkurt 2019

07:24, 05/02/2019

moti do të jetë me alternime vranësirash dhe kthjellime të pakta. Era do të jetë me drejtim Verilindje (NE) me shpejtësi  maksimale deri  në 10-15 m/sek në bregdet. Dallgëzimi  do të jetë i forcës 5  ballë me  lartësi  vale 1,5 – 2,0 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rritje.

Temperaturat min dhe max:
Zonat  malore         4/15°C 
Zonat e  ulëta          10/20°C
Zonat  bregdetare   10/19°C
 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco