FOTO/ Borë e dendur në Pukë

FOTO/ Borë e dendur në Pukë

09:46, 13/02/2018

Mëngjesin e kësaj të marte, qyteti i Pukës dhe pjesa më e madhe e territorit të bashkisë Pukë janë përfshirë nga reshjet e borës.

Bashkia e Pukës njoftoi se aktualisht nuk ka probleme, ndërkohë që po monitorojnë situatën.

Reshjet pritet të jenë prezent për gjatë gjithë ditës së sotme. 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment