Lajmi i fundit

LIVE/ Kryetari i PD Sali Berisha, në bashkëbisedimin e përjavshëm me gazetarët

FOTO/ ‘RD’ përgënjeshtron Edi Ramën, publikon faqen e parë të gazetës për protestën

FOTO/ ‘RD’ përgënjeshtron Edi Ramën, publikon faqen e parë të gazetës për protestën

17:05, 14/05/2017
A+ Aa A-

Gazetare zyrtare e PD, “Rilindja Demokratike” ka postuar foton origjinale të protestës së djeshme pas publikimit në Facebook nga Kryeministri Edi Rama një foto që pretendonte se ishte “photoshop”.

“Edi na e kap pak "fotoshopin" bashke me lehaqente qe ne çdo takim të ndjekin me kamerat me lente per te dhjetefishuar numrin e njerezve qe te presin. Foto është prej vërteti, mitingu është prej vërteti, mbështetja popullore është prej vërteti, vetëm Edi nuk është prej vërteti”, thuhet në reagimin e RD.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

dem dajaku15/05/2017 15:46

O injorante njerez qe se kuptoni se i thone nje shprehje shpija me tjegulla qeveria me rregulla dhe pse nuk e bot ne bathore protesten se ata ishin shumica aty dhe vini emrin republika bathores keni mare fund se nuk pyesni as smerike as europe as ligje nuk doni por ju doni nje dajak te mire

Vrasja e Frikes.15/05/2017 13:29

po perese lodheni. me komentet, e Edrama tv.. fare e thjeshte. perse ja mbathi nga tirana.. dhe perse i lodhi ,kot ne diell forcat, speciale... ai i din mire, por nuk ka rruge tjeter, po qe se nuk futet ne kazanin, e plehrave..

Luli_Gavroshi15/05/2017 06:44

Sa per keqardhje jeni ju kaubojsat e shqupit, qe jeni mesuar vetem te hani e pini qyl, mundsisht mos me pagu asnje detyrim shtetit, mjafton me valvit flamurin e pd-se ! Njerez te pshtire, qe na pit gjakun 23 vjet !!!

osumi14/05/2017 17:59

Ketij sharlatani nuk I duhet kthyer pergjigje kjo e cmend fare.

ert14/05/2017 17:45

Ketij edvin matrapazit te droges, duhet ti futesh h----n ne b---e qe te mos bej ze .

Kanan Tafili 14/05/2017 17:27

Do mjaftonin vetem 300 djem per ta marre zvarre kete me mender qeveri. Edvini iku si legen, as shoqet e Tina LGBT nuk i pa dot ne paraden me biçikleta pa shale. Do I ngelet pike ne zemer gjynafqarit.

Shto koment

Denonco