Petrit Vasili: Aktivistët, gjallesa që nuk trembin as sorrat

Petrit Vasili: Aktivistët, gjallesa që nuk trembin as sorrat

18:24, 08/02/2023
A+ Aa A-

Nënkryetari i Partisë së Lirisë, Petrit Vasili nuk i ka kursyer kritikat ndaj kryeministrit Edi Rama.

Në një reagim në Facebook, Vasili është ndalur tek aplikacioni ‘Aktivisti’, teksa thekson se ‘aktivistët e Ramës’ janë provat e shtetit të shkatërruar.

STATUSI:

Aktivistet e Rames keto gjallesa, që nuk trembin as sorrat!

Meqe Edi Rames Amerika i ka vene damken e mafiozit dhe korruptuesit ordiner tani po perpelitet mes Aktivistive te vet matufer.

Meqe Edi Rames Amerika i ka vene vizen si kryeminister i pafytyre, qe ndan qese me leke si hajdut rrugesh tani po qallavitet mes ca Aktivistesh te mykur.

Aktivistet e Rames nuk trembin as sorrat!

Aktivistet e Rames jane thjesht ca sorra qe mbajne me gajret kryesorrën Rama, qe bertet e flet me vete veçse per ti dhe kurajo vetes.

Aktivistet e Rames jane thjesht prova e shtetit palaço dhe te shkaterruar te Edi Rames.

Aktivisteve te Edi Rames kur ai te iki do tu mbetet thjesht damka e ca servileve pa fytyre e pa personalitet, qe duhen larguar nga cdo zyre ku gjallojne si vemje te Edi Rames.

Aktivistet e Edi Rames tashme jane te njohur publikisht dhe sa here te dalin ne rruge do te kene perçmimin dhe neverine e njerezve, te njejten neveri, qe u behet minjve te vrimave!

Aktiviste paçi veten me qafë se Rama po ju lë!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco