Linda Rama hap kanal në Youtube, ironia e Dylgjerit: Zonja na paska hap kanal p..rdhësh dhe gënjeshtrash

Linda Rama hap kanal në Youtube, ironia e Dylgjerit: Zonja na paska hap kanal p..rdhësh dhe gënjeshtrash

13:29, 24/11/2022
A+ Aa A-

Gazetari Ylli Dylgjeri ka reaguar me një postim në rrjetet sociale pas lajmit se bashkëshortja e Edi Ramës ka hapur një kanal në Youtube.

“Zonja na paska hap kanal p..rdhesh dhe gënjeshtrash, sikur nuk mjaftojnë të gjithë kanalet qe i ka kapur... burri X!”, shkruan gazetari ne postimin e tij në facebook.

Mesazhi

Sot duhet tubi...

jo Youtube oj cuce!

Une thash se ka hap ndonje kanal per te kulluar ujrat e permbytjes...por gabova, Zonja na paska hap kanal p..rdhesh dhe genjeshtrash, sikur nuk mjaftojne te gjithe kanalet qe i ka kapur... burri X!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco