Basha: Faleminderit për mbështetjen, shprehje e qartë e besimit në rrugën e ndryshimit

Basha: Faleminderit për mbështetjen, shprehje e qartë e besimit në rrugën e ndryshimit

17:39, 14/06/2021
A+ Aa A-

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, u është drejtuar me një mesazh falenderimi anëtarëve dhe strukturave të partisë që I besuan një mandat të tretë në drejtimin e PD në zgjedhjet e 13 qershorit.

Basha e cilësoi mbështetjen si një shprehje e qartë e besimit në rrugën drejt ndryshimit.

‘Basha mesazh falënderimi demokratëve

Faleminderit për mbështetjen e jashtëzakonshme! Ajo është një shprehje e qartë e besimit në rrugën tonë drejt ndryshimit. Sëbashku do bëjmë gjithçka që Shqipëria të fitojë’

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco