Sondazhi/ 71.9 % e qytetarëve të Tiranës duan ndryshim dhe fillim të ri

Sondazhi/ 71.9 % e qytetarëve të Tiranës duan ndryshim dhe fillim të ri

21:23, 04/03/2021
A+ Aa A-

Në shumicë qytetarët e Tiranës mendojnë se vendi ka nevojë për ndryshim.

Sipas tyre, Shqipërisë i duhet një fillim i ri në qeverisje.

Këtë e tregojnë shifrat e sondazhit të ‘Flame Tree Advisors’, që kanë organizuar pyetjet.

Vetëm 25.8 për qind e qytetarëve duan që vendi të vazhdojë pa ndryshime.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco