Shumica duan largimin e tij/ 70 % e qytetarëve të Tiranës kundër punës së Ramës

Shumica duan largimin e tij/ 70 % e qytetarëve të Tiranës kundër punës së Ramës

21:17, 04/03/2021
A+ Aa A-

Në shumicë dërrmuese, qytetarët e Tiranës nuk e vlerësojnë punën që po bën Edi Rama.

Sipas sondazhit tĂ« ‘Flame Tree Advisors’ qĂ« po prezantohet nĂ« ‘Çim Peka LIVE’, mĂ« shumĂ« se 69.7 pĂ«r qind e qytetarĂ«ve tĂ« TiranĂ«s mendojnĂ« se Rama po punon keq dhe dobĂ«r.

Vetëm 13.4 për qind mendojnë se ai po punon shkëlqyeshëm.

Ndërkaq 57.6 për qind e qytetarëve duan që Edi Rama të ikë dhe të ndryshojë qeverisja.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco